Zámečnická výrobaFirma NEOPLAST spol. s.r.o. se zaměřuje především na zakázkovou kusovou výrobou.

Ocelové Konstrukce

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí pro široké využití, od malých plošin , schodišť až po větší ocelové konstrukce. Zajišťujeme kompletní servis s tímto odvětvím spojovaný.Od návrh až po samotnou realizaci výrobý a montáže. Samozřejmostí je povrchová úprava dle požadávků zákazníka

Schodiště

Schodiště jak pro exteriéry tak pro interiéry vyrábíme dle představ zákazníka se souladem s normami a daným typem schodiště. Schodiště provádíme v několika variantách. Možnosti o doplnění a sladění se dřevem , nerezem a sklem.

Balkóny a zábradlí

Naše firma se současně zebývá výrobou a opravou balkonů a zábradlí při revitalizacích panelových domů. Balkóny především vyrábíme dle požadavků investora. Dodávky s různou paletou výpletu , ocelový výplet , dřevený , sklo, či s využitím nových technologii vysokotlakých laminátů MAX DESEK.

Brány

Zabýváme se kompletním řešením dodávaných bran a branek , od zaměření poradenství až po samotnou realizaci. Dodáváme i řízené posuvné a pojezdové brány .

Vrata

Varábíme garažové a průmyslové ocelové vrata.

Ploty

Oplocení vyrábíme jak klasické pletivové, okrasné včetně složitějších tvarů a kovaných doplňků, tak průmyslové se skládaných sestav.

Vstupní dveře a prosklenné stěny

Další stěžejní činností Naší firmy je výroba a montáž ocelových vstupních dveří a prosklenných stěn (konstrukcí výloh). Dveře vyrábíme dle přání a parametrů zákazníka s veškerými doplňky.Pro výplně dveří používáme především bezpečnostní sklo , tepelně izolační sklo či kombinaci ditermu s lepeným sklem, zaplechování , polykarbonátové desky, doplnění pur panely. Pro konstrukce dveří či výloh používáme jak klasické profily tak i speciální ocelové profily DORLINE 50 pro tyto konstrukce určené.

Mříže

Pro uspokojení veškerých potřeb našich zákazniků vyrábíme i ocelové mříže které jsou jednim z nejúčinnějších mechanických zabezpečení.Mříže vyrábíme vzhledem k jejich využití v různých variantách dle přání zákazníka.

Hliníkové konstrukce a světlíky

 
 


© 2010 Created by Jakub Gerlich (jgerlich@seznam.cz)